Pixture Reloaded (6.x-3.2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: footer
hu: lábléc

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: Home page
hu: Kezdőlap

en: logo
hu: logó

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar right
hu: Jobb oldalsáv

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Specify the page width in percent ratio (50-100%) for liquid layout, or in px (800-1600px) for fixed width layout. If an invalid value is specified, the default value (85%) is used instead. You can leave this field blank to use the default value. You need to add either % or px after the number.
hu: Rugalmas felépítésért az oldalszélességet százalékban (50-100%) kell meghatározni, vagy rögzített felépítésért pixelben (800-1600px). Érvénytelen érték megadása esetén az alapérték (85%) lesz használva. Üres mező esetén az alapérték lesz beállítva. % jelet, vagy px rövidítést kell megadni a szám után.

en: Girly Pink (Default)
hu: Lányos rózsaszín (Alapértelmezés)

en: Red Carpet
hu: Vörös szőnyeg

en: Caramel Brown
hu: Karamellbarna

en: Earth Brown
hu: Földbarna

en: Orange Sunset
hu: Narancs naplemente

en: Gold Yellow
hu: Aranysárga

en: Olive Garden
hu: Olivakert

en: Forest Green
hu: Erdőzöld

en: Teal
hu: Halványkék

en: Deep Blue
hu: Mélykék

en: Purple Haze
hu: Lila köd

en: Violet
hu: Bíbor

en: Graphite
hu: Grafitszürke

en: Silver
hu: Ezüst

en: Ocean Water
hu: Óceán

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Header blocks
hu: Fejléc blokkok

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Enable Superfish Drop Menus
hu: <em>Superfish</em> legördülő menü engedélyezése

en: Check this setting to enable support for Superfish drop menus. NOTE: In order for the drop menu to show you MUST uncheck Primary links in the "Toggle display" settings. See the README for full instructions.
hu: Be kell jelölni ezt a beállítást a <em>Superfish</em> legördülő menü engedélyezéséhez. MEGJEGYZÉS: a legördülő menü megjelenítése esetén ki kell kapcsolni az elsődleges hivatkozásokat a „Megjelenés választó” beállításoknál. A README fájlban található a teljes útmutató.

en: Recolorable multi-column liquid/fixed layout theme. Original Design by Pixture Studio, Ported to CSS layout by <a href="http://adaptivethemes.com">AdaptiveThemes</a>.
hu: Átszínezhető, több oszlopos, rugalmas vagy rögzített felépítésű smink. Eredetileg tervezte a Pixture Studio. CSS-re átírta az <a href="http://adaptivethemes.com">AdaptiveThemes</a>.

en: Gothic
hu: Gótikus

en: Sandstone
hu: Homokkő
